ОПЛАТА

Оплата за посилку проводиться готівкою у відділенні пошти, при отриманні товару, винятком є ​​акційні пропозиції з безкоштовної доставки від ТОВ “ТР-ЗОРЯ”.

Також Ви оплачуєте доставку (вартість залежить від ваги посилки) і комісію за накладений платіж: вартість послуги на «Новій Пошті» – 20 грн + 2% від суми замовлення.


ДОСТАВКА ТОВАРІВ

Як оформити замовлення з доставкою «Нової Пошти»:

При оформленні замовлення на сайті виберіть спосіб доставки “Нова Пошта”. Заповніть контактні дані: населений пункт, номер відділення, ПІБ одержувача, номер телефону, спосіб оплати.

Вартість доставки замовлення:

Ціна доставки залежить від ваги посилки. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки, скориставшись сервісом «Нової Пошти». Доставку сплачує покупець, за винятком акційних пропозицій з безкоштовної доставки від інтернет – магазину «Ковбаснік».

Час доставки замовлення:

Доставка посилки займає від 1 до 3 днів. Після відправки товару, Ви отримаєте номер накладної (ТТН). За цим номером Ви зможете відстежити місце перебування замовлення.

Як дізнатися про прибуття замовлення:

Як тільки посилка прибуде на склад, транспортна компанія відправить Вам SMS-повідомлення з повідомленням про прибуття і адресою відділення.

Як отримати посилку:

Для отримання замовлення необхідно пред’явити документи, які підтверджують Вашу особу.

ПОВЕРНЕННИЯ АБО ОБМІН ТОВАРУ

Товар не відповідає якості, заявленому виробником:

Якщо покупець в товарі виявив дефекти, в перебіг двох тижнів він має право вимагати заміну або повернення своїх грошей. Заміна може здійснюватися на аналогічний товар такої ж марки або іншої. У разі виявлення різниці в ціні на користь Клієнта, ТОВ “ТР-ЗОРЯ” в той же день перераховує різницю на картку покупця. Якщо товар дорожче, різницю доплачує Клієнт.

Товар не влаштовує клієнта

Якщо товар не влаштовує покупця за кольором, формою, розміром, або з’ясувалося, що з якихось причин він не підходить для використання, на протязі 14 днів його можна поміняти або попросити повернути гроші.

Але тільки з умовою, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, заводську упаковку і все, що додаються.